Web2
Meist
Web2
Kaubamärkidest
Web2
KINKEKOMPLEKTID
Web2
Tootekataloog
Web2
Soin Dermatologique
Web2
Hooldused
Web2
UUDISED
Web2
Salongid
Web2
Kontakt
Web2
Logi sisse
Web2 Web2
 

Web2 Näohooldused
Web2
Web2 Kehahooldused
Web2
Web2
UUS!! SOIN SILHOUETTE SPA
Web2
FUNKTSIONAALNE KEHAHOOLDUSPROGRAMM
Web2
MODELLEERIV MINERAALMASKIGA hooldus
Web2
MÄHKIMINE mikroniseeritud vetikatega
Web2
RINNAHOOLDUS - pinguldava kipsmaskiga
Web2
Jahutav jalahooldus

 

UUS!! SOIN SILHOUETTE SPA

Print Prindi

 

„Keha harmoonia on kooslus erinevatest aspektidest: hingeline heaolu, toitumine, liikumine ja hoolitsemine keha eest. Lihasjõu parendamine liigub suure hooga tahtejõu tugevdamise poole.“ (Maria Galland)

2 uut signatuurhoolitsust Maria Gallandilt:

- Salendav ja pinguldav hoolitsus 

-See manuaalne hoolitsus ühendab endas erinevaid massaa˛itehnikaid, et hooldada sügavuti peamisi probleemseid piirkondi ja teostada eksklusiivne js spetsiifiline Maria Gallandi poolt kohandatud järjestus: sügavad libisevad vajutused, pigistused, naha rullimised, esteetiline drenaa˛…

- MG salendava hoolitsuse 3 eesmärki on: kiirendada vere- ja lümfiringet, parandada naha pingsust ja toonust ning hõlbustada võimsate aktiivainete imendumist.

-Detox ja energia hoolitsus 

-Hingamisharjutused, “kassikäpad”, “päikese” ja “kuu” ringjad liigutused, risti silitused, hõõrumine, survega libisemine, “linnu” silitused, suured pigistused, silitused ja stimuleeriv surve spetsiifilistel meridiaanipunktidel, loovad eksklusiivse Maria Gallandi järjestuse, mis taastab sügava heaolutundega energia ning tagab suurepärase tervikliku hoolitsuse.

-Stimuleerides energeetilisi meridiaane ja lõõgastades lihaspingeid, on selle energiatandva hoolitsuse eesmärgiks tõeliselt sügav lõõgastus ja “teise tuule” täitmine meie energias.

 

ENESEKINDLUSEGA MINA ǀ SPA MINU JAOKS

Muuda oma kodu heaolu oaasiks!

Naudi oma eksklusiivset SPA MINU JAOKS komplekti* ning too unikaalne spa-atmosfäär oma koju!

     

* Ruumilõhnastaja ja lõhnaküünlad

 
Web2
Ivask Kosmeetika OÜ Liivalaia 33 (Olümpia hotelli Lembitu tänava poolne külg, 1 korrus, Tallinn Tel: +372 6 557 051 Mob: +372 51 84 976 E-post: info@mikosmeetika.ee
Web2